12-02-2020 20:25

Streetwise de Spiegel

 

Deze foto is gemaakt bij groep 6 van basisschool De Spiegel (12 febr 2020)

Groep 5 & 6: Hallo auto (project georganiseerd door de ANWB)

Hallo auto leert je over de remweg van een auto en de invloed van reactietijd op die remweg. Je neemt zelf plaats op de bijrijdersstoel van een ANWB lesauto en mag zelf remmen! Ook het dragen van een veiligheidsgordel en wie een autostoeltje of zitverhoger moet gebruiken komen in deze les aan bod.

Reacties:: -Onze klas is naar Streetwise geweest. Het was echt kicken, want je mocht zelf remmen in de auto en de mevrouw van de ANWB reed met 50 km/uur door de straat. Dat was echt gaaf. -- We moesten een pylon op de weg zetten waar we dachten dat de auto onverwacht zou stoppen. Niemand zat goed! We zouden allemaal overreden zijn.