28-02-2018 11:10

VVN neemt afscheid van een viertal actieve leden

Donderdag 14 december nam Veilig Verkeer Nederland afdeling Dalfsen afscheid van een viertal actieve leden. Tijdens een gezellige bijeenkomst bij restaurant De Barones zette voorzitter Jan Dijkhof, bestuurslid Gerard Hullegie uit Lemelerveld en Aad van den Bergh (verkeersouder coördinator) in het zonnetje. Theo Habers (politie) die ook afscheid nam was wegens ziekte afwezig. Zij werden bedankt voor al het werk, gedaan om Dalfsen nog veiliger te maken. Hullegie was ruim acht jaar vooral het gezicht van VVN in Lemelerveld. Hij kende alle verkeerssituatie in het dorp en had vooral veel oog voor plaatselijke situaties. Van den Bergh was circa negen jaar coördinator verkeersouders. Hij gaf die functie gestalte en het is o.a. vooral aan hem te danken dat op alle scholen in de gemeente Dalfsen verkeersouders zijn.

Aan scheidende voorzitter Jan Dijkhof werden lovende woorden toegedicht door Reint Warmelink, regio bestuurslid district Overijssel. Dijkhof werd geprezen om zijn goede contacten en adviserende rol richting o.a. provincie, gemeente en politie. Het is bekend dat dit advies altijd zeer op prijs werd gesteld. Hij zette veel projecten op en bleef boven op deze projecten zitten zoals b.v. Jagtlusterallee, Rechterensedijk en Kroonplein Lemelerveld. Hij had kennis van zaken, maar wist ook compromissen te sluiten. Grote betrokkenheid en vooral ook een prettig mens’, aldus Warmelink. Aan alle scheidende leden werd een speld en oorkonde uitgereikt. Evert Goldsteen neemt het stokje van Dijkhof over als voorzitter VVN Dalfsen.