13-09-2016 06:39

Buurtactie in Oudleusen

OUDLEUSEN – Dinsdag 6 september is er van 15.30u tot 17.30u op de Dommelerdijk in Oudleusen (binnen de bebouwde kom) een buurtactie gehouden. Er zijn 85 weggebruikers door de politie staande gehouden. Met de buurtactie is een stuk bewustwording gecreëerd bij weggebruikers aangaande naleving van de snelheidslimiet.

Plaatselijk Belang Oudleusen, VVN Dalfsen, politie, gemeente en verkeersouders/leerlingen van de Cazemierschool waren betrokken bij de buurtactie.

Weggebruikers die een stopteken kregen zijn door leerlingen van de Cazemierschool, PB en VVN Dalfsen, aangesproken op hun rijgedrag. Zij werden, afhankelijk van gereden snelheid, beloond of kwamen er met een waarschuwing vanaf.

De buurtactie werd door de verkeersdeelnemers positief ontvangen. Het belang van de buurtactie (het verbeteren van de verkeersveiligheid en terugdringen van overlast in 30 km/uur zones) werd onderkend.

 

Foto’s en tekst: gemeente Dalfsen