22-05-2016 14:35

Online test verkeerskennis fietsers

We willen allemaal zo lang mogelijk blijven fietsen en er zoveel mogelijk plezier aan beleven. Fietsen is gezond en houdt mensen mobiel. Wij vinden het belangrijk dat u zo lang mogelijk en op een veilige manier kunt blijven fietsen. Daarom heeft Veilig Verkeer Nederland afdeling Dalfsen onlangs fietsvaardigheidstrainingen voor senioren georganiseerd. In een ontspannen sfeer werden de deelnemers geïnformeerd over diverse aspecten van veilig en comfortabel fietsen. Ook een praktijktraining was een onderdeel.

Helaas blijkt de kennis van de verkeersregels nog wel eens onder de maat. Daarom nodigen wij u uit om deel te nemen aan de online verkeerstest.

Met de online verkeerstest van Veilig Verkeer Nederland ontdekt u in 2 minuten of uw kennis van de verkeersregels voor fietsers nog up to date is. Doe de online verkeerstest op vvn.nl/opfriscursus.