12-06-2023 11:02

Buurtactie Hoonhorst 2023

Gezamenlijke buurtactie Hoonhorst zeer succesvol

 

Maandag 12 juni hebben politie, scholieren van basisschool Sint Cyriacus en vrijwilligers van Veilig Verkeer Nederland (VVN) een buurtactie georganiseerd in Hoonhorst. Deze actie werd ondersteund door gemeente Dalfsen en Plaatselijk Belang Hoonhorst. 54 weggebruikers werden tussen 16.00 en 17.20 uur staande gehouden op de Koelmansstraat.

 

Het merendeel (75%) reed niet harder dan 35 km/u, deze bestuurders kregen een BOB-sleutelhanger als beloning voor hun rijgedrag. Er werd door de scholieren en VVN medewerkers goed benadrukt dat 30 km/u een veilige snelheid is binnen de bebouwde kom. De overige 25% reed harder dan 35 km/u, en werd vriendelijk aangesproken, maar wel nadrukkelijk gewezen op de snelheidsovertreding en de gevaren die dit met zich meebrengt. Zij kwamen er deze keer met een waarschuwing vanaf.

 

Alle bestuurders kregen een folder ‘Houd je aan de snelheidslimiet’. Al met al was het een geslaagde actie. Scholieren, bedankt!

 

 

 

 

 

Met vriendelijke groet,

 

Ralph List

Medewerker Verkeer en Vervoer